اهدا تندیس واحد منتخب تولیدی روز ملی صنعت و معدن به شرکت کندر

اهدا تندیس واحد منتخب تولیدی روز ملی صنعت و معدن به شرکت کندر
2 مرداد 1402
admin-flexy
655

به گزارش روابط عمومی شرکت کندر، مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت کشور، شنبه 10 تیر 1402 با حضور سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، عباس علی آبادی وزیر صنعت معدن و تجارت، مقاماتی از سه قوه و فعالان صنعتی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

روز ملی صنعت و معدن فرصت مناسبی بود تا طی مراسمی علاوه بر تجلیل از نمایندگان برندهای برگزیده صنعتی و موفق‌ترین تولیدکنندگان داخلی، نگاه ویژه‌ای نیز به جنبه‌های مختلف مهم‌ترین قوه محرکه اقتصاد کشور یعنی بخش صنعت و معدن شود. صنعت و معدن زیرساخت اقتصاد، اشتغال و تولید ناخالص ملی بسیاری از کشورهای جهان است. در ایران نیز با توجه به نگاه ویژه و سیاست‌های کلانی که برای پیشرفت کشور برنامه ریزی شده است، اقتصاد دانش بنیان و بخش صنعت از مهم‌ترین فاکتورهای توسعه محسوب می‌شود.

در این همایش از واحدهای صنعتی و معدنی منتخب ملی که شامل ۵۸ واحد نمونه، ۳ خوشه صنعتی، ۲ کارآفرین و ۲ شهرک صنعتی منتخب بودند با اهدا لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد، جناب آقای مهندس علی صادقی، مدیرعامل کندر نیز در بخش تولیدکنندگان برتر در حوزه مواد شوینده مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است، شرکت کندر از سال 1376 به ثبت رسیده است و موفق به اخذ گواهینامه‌های معتبر نظیر ISO14000 – ISO9001 و OHSOS4500 شده است.

با توجه به نام‌گذاری سال جاری با عنوان «مهار تورم، رشد تولید.» از سوی رهبر عالی قدر انقلاب،  توسعه‌ محصول، رشد تولید، توسعه‌ نیروی انسانی و افزایش تنوع محصولات از جمله سیاست‌ها و برنامه‌های شرکت کندر برای سال 1402 به شمار می‌رود.

سبد کالایی محصولات شرکت کندر شامل انواع مایعات، پودر و سایر محصولات شوینده که می‌توان از آن به عنوان سبدی کامل در بازار نام برد.

از مهم‌ترین برندهای این شرکت، لایف‌کر، واش‌لند، آب ث++، پونل، آبان و… می‌باشد.

مقالات مرتبط

نتایج دومین دوره قرعه کشی واش لند 11 اردیبهشت 1403
حضور کندر در نمایشگاه ایران بیوتی 24 خرداد 1402
رونمایی از وبسایت جدید کندر 24 خرداد 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت کندر در سال ۱۳۷۶ تحت شماره ۸۲۸۸۴ به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر با بیش از 9 برند مطرح و دارا بودن سهم مناسبی از بازار یک نام شناخته شده در عرصه مواد بهداشتی و شوینده می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به شرکت کندر می باشد.

طراحی وب سایت توسط شرکت تدبیر پاسارگاد شرق