درباره ما

درباره کندر

پیشرفت روز افزون ارتباطات و افزایش سطح بهداشت، سبب افزایش نیاز روزانه مردم در استفاده از پاک کننده ها از جمله پودر لباسشویی و مواد شوینده شده است. با توجه به پاک کنندگی بالای این مواد نسبت به پاک کننده های قدیمی و استقبال مردم از این مواد، صنعت گران برآن شدند تا تولید پودر را به حالت صنعتی درآورند. در ایران نیز تولید این مواد بخشی از صنعت کشور را به خود اختصاص داده است و حتی مقدار زیادی از تولیدات داخلی به کشورهای مجاور صادر می شود.

شرکت کندر در سال 1376 تحت شماره 82884 به ثبت رسید و عملیات ساختمانی و نصب ماشین آلات در سال 1377 آغاز شد و در سال 1380 با ظرفیت عملیاتی 500 کیلوگرم در ساعت و ظرفیت اسمی 3 تن در ساعت جهت تولید انواع پودرهای شوینده، به بهره برداری رسید و در مدت کمتر از 3 سال با ایجاد طرح های توسعه، اقدام به افزایش تولید پودر تا 10 تن در ساعت نمود و در همین راستا تولید محصولات جانبی از قبیل خمیردندان، پودر کف شوی، قالب فشرده و صابون حمام نیز به سبد تولید اضافه گردید.

900

نیروی انسانی

بیش از 900 نیروی انسانی در کندر فعالیت مستقیم دارند.

۲۱

خط بسته بندی

21 خط بسته بندی برای محصولات شرکت کندر فعایت می کند.

1380

سال تاسیس

بیش از 20 سال تجربه نشان از قدمت و سابقه کندر دارد

9

تعداد برندها

9 برند در بازار از جمله لایف کر و واش لند جزء برند های شرکت کندر می باشد

برندهای ما

شرکت کندر در سال ۱۳۷۶ تحت شماره ۸۲۸۸۴ به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر با بیش از 9 برند مطرح و دارا بودن سهم مناسبی از بازار یک نام شناخته شده در عرصه مواد بهداشتی و شوینده می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به شرکت کندر می باشد.

طراحی وب سایت توسط شرکت تدبیر پاسارگاد شرق