حضور کندر در نمایشگاه ایران بیوتی

حضور کندر در نمایشگاه ایران بیوتی
24 خرداد 1402
admin-flexy
534

شرکت کندر که زیر مجموعه گروه بین المللی پارس می باشد با گستره متنوعی از محصولات شوینده، پاک‌کننده، بهداشتی و سلولوزی با نام خانواده “کِر” از قبیل برندهای هوم کِر، لایف کِر، دنتاکِر و… در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی حضور فعال و مستمر داشت.

غرفه گروه بین المللی پارس در این نمایشگاه با استقبال چشم‌گیر مراجعان مواجه شد، همچنین در این نمایشگاه طی جلسات و بازدیدها، قراردادهایی با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی منعقد گردید.
ارائه محصولات باکیفیت و متنوع، همیشه جزئی از برنامه‌های دائمی و استراتژی‌های مهم گروه بین المللی پارس در همه زمینه ها بوده و هست. در این خصوص فرم اطلاعات و نظرسنجی در اختیار شما بازدیدکنندگان و مشتریان محصولات گروه قرارگرفته‌است تا بتوانیم با استفاده از نظرات کارساز و سلیقه شما عزیزان همواره محصولاتی بهتر، باکیفیت‌تر و متنوع‌تر تولید کنیم.
گفتنی است سی امین نمایشگاه مواد شوینده،آرایشی وبهداشتی از تاریخ ۷ تا 10 اردبیهشت ماه 1402 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت کندر در سال ۱۳۷۶ تحت شماره ۸۲۸۸۴ به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر با بیش از 9 برند مطرح و دارا بودن سهم مناسبی از بازار یک نام شناخته شده در عرصه مواد بهداشتی و شوینده می باشد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق متعلق به شرکت کندر می باشد.

طراحی وب سایت توسط شرکت تدبیر پاسارگاد شرق